САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ`Я Жіночі гігієнічні щоденні прокладки Kotex ® Lux Normal Deo (Котекс Люкс Нормал Део). Виробник: Кімберлі-Кларк Індонезія ПТ, Чікаранг Бекаші (Індонезія). Свідоцтво про державну реєстрацію № 11635/2012 від 08.06.2012, видане Державною службою України з лікарських засобів. Реклама медичного виробу. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем. Товар сертифіковано. Котекс – зареєстрований знак для товарів та послуг Кімберлі-Кларк Ворлдвайд Інк., США.
Kotex Lux Normal Deo
Kotex Lux — перші та єдині щоденки з яскравим кольоровим дизайном, який піднімає настрій. Kotex — відмінний захист в індивідуально неповторному стилі!
Kotex Lux Normal Deo чудово вбирають незначні виділення і зручно кріпляться на білизну. 
Індивідуальна упаковка-гаманець дозволяє брати щоденки з собою та відчувати свіжість і гарний настрій цілий день! До того ж, хороший настрій завжди підтримають яскраві візерунки.
Підкресли свою жіночність та індивідуальність навіть у дрібничках, використовуючи щоденки Kotex Lux Normal Deo.
В упаковці 60 шт. 
приєднуйся до нас:

Усі найменування, логотипи та торгові марки являються власністю Kimberly-Clark Worldwide.Inc. © Copyright 2001. Усі права захищені.
Відвідування нашого сайту та використання наданої в ньому інформації регулюється Правовими положеннями. Будь ласка, ознайомтесь з нашою політикою кофіденційності.