САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ`Я Жіночі гігієнічні щоденні прокладки Kotex ® Super Slim (Котекс Супер Слім). Виробник: Кімберлі-Кларк (Нанджинг) Персонал Хайдженік Продактс Ко., ЛТД (КНР) Свідоцтво про державну реєстрацію №4985/2006 від 24.12.2010, видане Державною інспекцією з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров`я України. Реклама медичного виробу. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем. Товар сертифіковано. Котекс – зареєстрований знак для товарів та послуг Кімберлі-Кларк Ворлдвайд Інк., США.
Kotex SuperSlim
Підкресли свою жіночність та індивідуальність навіть у дрібничках, використовуючи щоденки Kotex SuperSlim зі стильними дизайнами.
Супертонкі щоденки Kotex SuperSlim такі ніжні, що майже непомітні — їхня товщина менше 1 мм. Ці щоденки підходять як для звичайної білизни, так і для стрінгів завдяки універсальній формі з гнучкими краєчками.
Індивідуальна упаковка кожної щоденки забезпечує гігієнічність використання. До того ж, в кожній упаковці ти знайдеш зручний гаманець на 5 щоденок, який можна взяти з собою.
В упаковці 20 шт. 
приєднуйся до нас:

Усі найменування, логотипи та торгові марки являються власністю Kimberly-Clark Worldwide.Inc. © Copyright 2001. Усі права захищені.
Відвідування нашого сайту та використання наданої в ньому інформації регулюється Правовими положеннями. Будь ласка, ознайомтесь з нашою політикою кофіденційності.