САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ`Я Жіночі гігієнічні прокладки Kotex ® (Котекс). Виробник: ТОВ «Кімберлі-Кларк»(Російська Федерація). Свідоцтво про державну реєстрацію № 11147/2011 від 09.12.2011 р., видане Державною службою України з лікарських засобів. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем. Товар сертифіковано. Котекс – зареєстрований знак для товарів та послуг Кімберлі-Кларк Ворлдвайд Інк., США.
Kotex Ultra Soft Super
Kotex Ultra Soft Super настільки м'які та ніжні, що ти їх майже не відчуваєш. Завдяки інноваційній поверхні 2-в-1 з посиленим центром захисту FAST ABSORB (блакитна зона в центрі прокладки) волога миттєво вбирається, і поверхня залишається практично сухою. М'які, наче бавовна, краї та крильця тепер ще краще кріпляться до білизни.
Kotex Ultra Soft Super вбирають більше вологи, надаючи тобі почуття впевненості та захисту.
Kotex Ultra Soft Super зберігаються в акуратній і зручній упаковці на мотузочках. Тепер прокладки не загубляться в сумочці і знаходитимуться у закритому, чистому просторі.

приєднуйся до нас:

Усі найменування, логотипи та торгові марки являються власністю Kimberly-Clark Worldwide.Inc. © Copyright 2001. Усі права захищені.
Відвідування нашого сайту та використання наданої в ньому інформації регулюється Правовими положеннями. Будь ласка, ознайомтесь з нашою політикою кофіденційності.