САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ`Я Жіночі гігієнічні тампони Kotex ® (Котекс). Виробник: Компанія Кімберлі-Кларк c.p.o., Студенту 49, 784 01 Літовель, Чеська Республіка. Свідоцтво про державну реєстрацію № 13701/2014 від 07.04.2014, видане Державною службою України з лікарських засобів. Тампони Нормал, шовковисте покриття. Реклама медичного виробу. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем. Товар сертифіковано. Котекс – зареєстрований знак для товарів та послуг Кімберлі-Кларк Ворлдвайд Інк., США.
Тампони Kotex UltraSorb Normal
Тампони Kotex — для тих, хто обирає зручність та надійний захист у критичні дні. Максимально комфортне введення гарантується завдяки поверхні SilkyCover, а гідрофільні волокна UltraSorb швидко вбирають вологу.
Спеціальна блакитна зона, що також складається із суперпоглинаючих волокон UltraSorb, швидко вбирає вологу, утримує її всередині та забезпечує надійний захист від протікань. 
Унікальна система відкриття «Поверни-і-Відкрий» дозволяє використовувати тампони Kotex у будь-яких умовах.
Kotex UltraSorb Normal неодмінно сподобаються прихильницям традиційної Kotex-класики.
В упаковці 8 шт.
приєднуйся до нас:

Усі найменування, логотипи та торгові марки являються власністю Kimberly-Clark Worldwide.Inc. © Copyright 2001. Усі права захищені.
Відвідування нашого сайту та використання наданої в ньому інформації регулюється Правовими положеннями. Будь ласка, ознайомтесь з нашою політикою кофіденційності.