Чистота та порядок. Дізнайся про правильну інтимну гігієну
Хай, гьолз! Чергову статтю хотілося б присвятити інтимній гігієні. Ще й не звичайній, а саме в критичні дні. Багато хто пов'язує гігієну тільки з чистотою. Хоча, насправді, є й інші, не менш важливі аспекти, на які варто звернути увагу у «ці дні».
Ох вже цей ПМС
Якщо твій настрій змінюється щохвилини, стан шкіри не радує і постійно хочеться солодощів/соленостей і когось вбити — зупинись і згадай, коли мають настати ВОНИ. Якщо скоро — то, найімовірніше, у тебе ПМС.
Міф/Не міф. Вся правда про ці дні
Привіт усім! Ви, напевно, часто чули про те, що не можна робити в ці дні та які страшні наслідки чекатимуть на вас. Сьогодні будемо ламати стереотипи і дивувати вас тим, чого ви не знали раніше!
Затримуються? Читай чому! Вагітність — не єдина причина
«Страшніше "цих днів" може бути тільки їх затримка», — так вважає більшість дівчат.
Календар місячних. Що це і навіщо
Сподіваємось, ти вже не раз чула про календар місячних. Саме тому не будемо заглиблюватись у пояснення ЩО ж це таке. Зосередимось на тому, що дає цей календар і навіщо він взагалі.
Догляд за шкірою залежно від фази циклу. Читай, як залишатися зе бест!
Ніщо так не хвилює дівчат, як стан їхньої шкіри у період, коли наближаються «ці дні». В цей період ти намагаєшся дивитись на себе у всі поверхні, де можна побачити відображення. Будь-яка червона крапка на обличчі може викликати шок. Гьолз,
приєднуйся до нас:

Усі найменування, логотипи та торгові марки являються власністю Kimberly-Clark Worldwide.Inc. © Copyright 2001. Усі права захищені.
Відвідування нашого сайту та використання наданої в ньому інформації регулюється Правовими положеннями. Будь ласка, ознайомтесь з нашою політикою кофіденційності.