Чистота та порядок. Дізнайся про правильну інтимну гігієну

Чистота та порядок. Дізнайся про правильну інтимну гігієну
Хай, гьолз! Чергову статтю хотілося б присвятити інтимній гігієні. Ще й не звичайній, а саме в критичні дні. Багато хто пов'язує гігієну тільки з чистотою. Хоча, насправді, є й інші, не менш важливі аспекти, на які варто звернути увагу у «ці дні».

Найскладніший вибір — прокладки або тампони?

            Залежно від твого фізіологічного стану, а також того, в якій ситуації ти знаходишся, обирай свій тип “захисту”. Спокійні вечори вдома або ж активний відпочинок у “ці дні” – ось що допоможе тобі визначитись. Взагалі вважається,що в звичайні буденні дні краще використовувати прокладки, тому що виділення вільно виходять і дівчата постійно можуть стежити за цим процесом. Саме тому їх частіше радять. У лінійці Kotex® є широкий вибір прокладок — від Kotex UltraSoft з покриттям “soft” і до Kotex Ultra Dry Normal з покриттям «сіточка». Будь-які з них забезпечать максимально надійний захист.

Але якщо ти йдеш до басейну або спортзалу, то краще за тампони немає нічого :) Ти почуватимешся набагато впевненіше і не паритимешся, що десь щось буде видно, і не рухатимешся скуто від цього. У лінійці Kotex® кожна може обрати свої –  Kotex UltraSorb Mini, Normal чи Super, або навіть новікруті Kotex Lux з гладеньким зручним аплікатором. До речі, це повна нісенітниця, що тампони поглинають воду,коли ти плаваєш. Це лише черговий смішний міф. Особливо важлива гігієна влітку. Під час місячних імунітет злегка ослаблений, а тепле і вологе середовище можуть провокувати неприємний запах і відчуття дискомфорту. Не варто думати, що, обравши прокладки чи тампони на більшу кількість крапельок, ти захищена довше. Навпаки — обирай відповідне число крапельок, але частіше міняй тампон або прокладку. У такому випадку ти будеш почуватися не тільки комфортно, а й впевнено.До речі,  про захист і впевненість. У всій лінійці прокладок Kotex® є так званий «посилений центр захисту». Він миттєво вбирає вологу, залишаючи поверхню прокладки майже сухою. Візьми на замітку!

Головний висновок: під час критичних днів душ — твій найкращий друг! Приймати його потрібно частіше, ніж у звичайні дні. Так ти будеш відчувати свіжість, і це підніме настрій. Ти сама бачила, скільки зараз є різних засобів: пінки, гелі, мило і всяке таке. Ще можна використовувати вологі серветки — це на випадок, якщо немає можливості прийняти душ. Тому обирай на свій смак, точніше, на запах :)

приєднуйся до нас:

Усі найменування, логотипи та торгові марки являються власністю Kimberly-Clark Worldwide.Inc. © Copyright 2001. Усі права захищені.
Відвідування нашого сайту та використання наданої в ньому інформації регулюється Правовими положеннями. Будь ласка, ознайомтесь з нашою політикою кофіденційності.