Догляд за шкірою залежно від фази циклу. Читай, як залишатися зе бест!

Догляд за шкірою залежно від фази циклу. Читай, як залишатися зе бест!
Ніщо так не хвилює дівчат, як стан їхньої шкіри у період, коли наближаються «ці дні». В цей період ти намагаєшся дивитись на себе у всі поверхні, де можна побачити відображення. Будь-яка червона крапка на обличчі може викликати шок. Гьолз,

Залежно від фази місячного циклу, в нашому організмі активні різні гормони, котрі безпосередньо впливають на стан шкіри (окрім усього, на що вони ще впливають).Що ж, подивимось, як це відбувається.


Фаза перша: місячні (4-6 днів)

 

В цей період падає рівень естрогенів, котрі відповідають за сяючий здоровий вигляд шкіри. Обличчя здебільшого виглядає стомленим та тьмяним, хоча шкіра достатньо зволожена. Проте, саме під час місячних зазвичай не з’являються усілякі прищики та судинки, які так нас дратують. В ці дні застосовують звичайний домашній догляд — очищувальний гель чи пінку, тонік, змивачку для макіяжу та зволожуючий крем.


 Фаза друга: перед овуляцією (до 10-ти днів)

О цей найкращий час! Шкіра просто сяє, тому що рівень естрогенів достатньо високий. Баланс між зволоженістю та жирністю оптимальний. Шкіра обличчя дуже чутлива, тому варто втриматись від механічних чисток, пілінгів і жорстких скрабів — ними можна пошкодити шкіру. В цей період — лише звичайний щоденний догляд та легкі сонячні ванни. Буде круто!

Фаза третя: овуляція (3 дні)

Все стабільно і спокійно. Можна протестувати нові засоби — шкіра малочутлива і швидко відновлюється. Проте втримайся від надто інтенсивних процедур. Використовуй мінімум косметики - ти і так казково виглядаєш!

Фаза четверта: після овуляції (до 7 днів)

 Рівень естрогенів починає повільно спадати, і це, звісно, позначається на нашому зовнішньому вигляді. В цей період шкіра потребує особливо ретельного догляду — очищення і зволоження. Окрім цього, це найкращий час для виведення зайвої рідини з організму (позбавляємось неприємних набряклостей на обличчі). Для очищення зе бест — це засоби без ароматизаторів.

Фаза п’ята: перед місячними (3-4 дні)

 Цей період є свого роду «перезавантаженням», і шкіра перебуває в найгіршому своєму стані за весь цикл. Обмінні процеси стимулюють надмірну жирність шкіри,тому і з’являються набридливі прищики. В цей період тим, у кого проблемна шкіра, потрібно використовувати засоби із вмістом саліцилової чи гліколевої кислоти. Також це час для масок та масажів. І навіть не намагайся тестувати нову косметику і засоби для догляду. 
 


приєднуйся до нас:

Усі найменування, логотипи та торгові марки являються власністю Kimberly-Clark Worldwide.Inc. © Copyright 2001. Усі права захищені.
Відвідування нашого сайту та використання наданої в ньому інформації регулюється Правовими положеннями. Будь ласка, ознайомтесь з нашою політикою кофіденційності.