Календар місячних. Що це і навіщо

Календар місячних. Що це і навіщо
Сподіваємось, ти вже не раз чула про календар місячних. Саме тому не будемо заглиблюватись у пояснення ЩО ж це таке. Зосередимось на тому, що дає цей календар і навіщо він взагалі.

         

Календар місячних – насправді дуже зручна штука, оскільки ти не завжди можеш тримати все у голові, навіть останню дату початку “цих днів”. Головна задача календаря – можливість контролювати свій цикл і стежити за будь-якими змінами. Ця задача виконується на всі 100, якщо не забувати вносити інфу до календаря і робити це регулярно.


Якщо ти записуватимеш симптоми менструації в календарі місячних, то зможеш розрахувати приблизну дату їх настання, відзначити «аномалії», що відбувається в твоєму організмі, і відслідковувати можливі передменструальні симптоми. Окрім цього, коли ти підеш до лікаря, він може запитати тебе про дату останніх місячних — і в цьому випадку ти будеш готова до відповіді на його запитання.Записувати будь-які симптоми в календарі місячного циклу нескладно, але тобі потрібно робити це постійно, тож відмовка «Я забула» не пройде.Обов'язково відзнач перший день місячних. 


Також намагайся відзначати випадки появи спазмів, різкої зміни настрою, появи кров'яних виділень між місячними.Окрім цього, потрібно спостерігати за змінами виділень, відзначати випадки появи несподіваного болю або будь-які інші зміни, які ти вважаєш незвичайними. 

Це досить важлива інформація, котра може знадобитись тобі у майбутньому, тому неслід на неї забивати.
Окрім описаних вище загальних правил ведення календаря, бажано записувати ще й такі штуки:

1. Перший день настання місячних і їхня тривалість (можна обводити кружечками усі дні від початку до закінчення цих днів, ну ти зрозуміла).

2. Нетипові зміни у місячних: збільшення виділень або зміна їх кольору/структури/запаху тощо.

3. Тривалість місячних, якщо вони виразно змінились у порівнянні з минулими разами — ці дні тривають значно довше/менше, ніж зазвичай.

4. Нерегулярність місячних — також у календар.

5. Поява нетипового болю, спазмів, дискомфорту у ці дні.

6. Якщо ти надто крейзі, сама помічаєш свою роздратованість, різкі зміни настрою, тривогу і таке інше. 


приєднуйся до нас:

Усі найменування, логотипи та торгові марки являються власністю Kimberly-Clark Worldwide.Inc. © Copyright 2001. Усі права захищені.
Відвідування нашого сайту та використання наданої в ньому інформації регулюється Правовими положеннями. Будь ласка, ознайомтесь з нашою політикою кофіденційності.