Міф/Не міф. Вся правда про ці дні

Міф/Не міф. Вся правда про ці дні
Привіт усім! Ви, напевно, часто чули про те, що не можна робити в ці дні та які страшні наслідки чекатимуть на вас. Сьогодні будемо ламати стереотипи і дивувати вас тим, чого ви не знали раніше!
Міф №1. Не можна займатися спортом.

Це не правда. Спорт і фізичні навантаження недоречні, тільки якщо тобі некомфортно цим займатися чи ти просто лінуєшся. В інших випадках ранкова пробіжка й танці —welcome.


Міф №2. Ти не повинна займатися сексом в критичні дні.

 Це типова бабусина порада. Цей міф прийшов із давніх часів, коли вважалося, що дівчата в ці дні «нечисті» і зв'язуватися з ними — це гріх.Сьогодні в цьому питанні — як і зі спортом. Прямої заборони немає. Тільки якщо ти чи твій МЧ цього не хочете. Але є одне «але» (див. Міф №3.)


Міф №3. Ти не можеш завагітніти, коли у тебе критичні дні.

Ось тут уважніше. Вагітність наступає так: яйцеклітина виходить з яєчника (овуляція).

Якщо в фаллопієві труби потрапляють сперматозоїди, вони рухаються вгору в пошуках яйцеклітини. Наступ овуляції може відбутися і під час місячних, тому обов'язково потрібно захищатися, якщо, звісно, ти не хочеш малюка.

Міф №4. Ти втрачаєш велику кількість крові під час критичних днів і тому повинна багато відпочивати

Вердикт — вигадка. Під час критичних днів ти втрачаєш близько 4-5 столових ложок крові. Тому не варто впадати в депресію і весь час валятися на дивані.


                  
З деякими міфами розібралися.

Сподіваємося,тепер ти будеш почуватися впевненішою і жити звичайним життям у ці дні. 


приєднуйся до нас:

Усі найменування, логотипи та торгові марки являються власністю Kimberly-Clark Worldwide.Inc. © Copyright 2001. Усі права захищені.
Відвідування нашого сайту та використання наданої в ньому інформації регулюється Правовими положеннями. Будь ласка, ознайомтесь з нашою політикою кофіденційності.