Ох вже цей ПМС

Ох вже цей ПМС
Якщо твій настрій змінюється щохвилини, стан шкіри не радує і постійно хочеться солодощів/соленостей і когось вбити — зупинись і згадай, коли мають настати ВОНИ. Якщо скоро — то, найімовірніше, у тебе ПМС.

ПМС (передменструальний синдром) зустрічається тільки у дівчат і часто за декілька днів до місячних.
Уяви тільки, що існує більше 150 (!) ознак цієї бяки.

Раніше ПМС вважали вигадкою і бажанням нас, дівчат, привернути увагу і зайвий раз поскиглити. Сьогодні доведено, що це не просто стан організму, а навіть ціле захворювання, яке можна (а іноді й потрібно) лікувати. Стоп! Не починай нервувати, у більшості все проходить швидко і без наслідків.


ПМС настає, колив нашому організмі вирують гормони і тіло готується до щомісячних «випробувань», з настанням яких все припиняється.

Якщо ти — типовий ПМС-мученик, для тебе є кілька порад боротьб з цим жахливим станом.

Запам'ятовуй:

1. Проводь час за улюбленою справою. Малювання або приготування сирних кексів неабияк допомагають відволіктися. До того ж, твій настрій відразу набуде позитивних фарб.

2. Пий більшетрав'яних чаїв. Вони чудово заспокоюють. Якщо не можеш втриматися, дозволь собі шоколад, тільки трохи і бажано чорний.

3. Їж більше фруктів і свіжих овочів. У них багато вітамінів, які допомагають впоратися з поганими емоціями і, відповідно, піднімають настрій.

 

        

Такі поради допомагають боротися з психологічними проявами ПМС. Але не у всіх з нас він обмежується лише емоційною складовою. Отож, поради на випадок виходу ПМС із зони «чомусь мені так сумно, хочу солодкого».

1. Ляж на бік, згорнувшись клубочком у так званій «позі ембріона».

2. Із закритими очима протягом декількох хвилин повільно розгойдуй своєтіло 

вперед і назад, натискаючи пальцями однієї ноги на точки гомілки іншої (в області ахіллового сухожилля знаходяться точки, вплив на які сприяє нормалізації менструальної функції, а також заспокоює нервову систему, зменшує відчуття втоми і нормалізує травлення).
3. Повернись на інший бік і повтори те ж саме іншою ногою. Важлива концентрація уваги на собі, своїх думках і відчуттях під час цих розгойдувань.

4. Наприкінці вправи ляж на спину із закритими очима і спробуй якомога глибше розслабитися.


Втому та головний біль легко можна зняти, просто роблячи масаж у зоні скронь. І ти навіть не уявляєш, як може врятувати звичайний мокрий рушник, якщо на деякий час покласти його на шию чи голову.

 
приєднуйся до нас:

Усі найменування, логотипи та торгові марки являються власністю Kimberly-Clark Worldwide.Inc. © Copyright 2001. Усі права захищені.
Відвідування нашого сайту та використання наданої в ньому інформації регулюється Правовими положеннями. Будь ласка, ознайомтесь з нашою політикою кофіденційності.