Затримуються? Читай чому! Вагітність — не єдина причина

Затримуються? Читай чому! Вагітність — не єдина причина
«Страшніше "цих днів" може бути тільки їх затримка», — так вважає більшість дівчат.

Затримки — це нормальний стан, їх переживає у своєму житті кожна дівчина. Особливо часто критичні дні затримуються у період становлення твого циклу, тобто перші кілька місяців з моменту появи місячних. Зазвичай затримки невеликі, всього кілька днів.

Є декілька причин, з якими може бути пов'язана затримка. Ось вони:

1. Стрес або тривала перевтома.
Згадай, як ти нервуєш, коли готуєшся до важливого тесту або іспиту. Згадала? 

Цілком можливо, що причина затримки саме в цьому. Тож keep calm & don't panic. 
2. Зміна ваги.

Дівчата весь час стежать за вагою: хтось намагається скинути пару кіло, хтось — набрати відсутні. У будь-якому разі, різка зміна ваги може не найкращим чином позначитися на стані нашого здоров'я. Тому жорстким дієтам — різке НІ!3. Важкі фізичні навантаження.

Хто тут спортсменки-красуні — повинні погодиться з цим фактом. Виснажливі підготовки до змагань і чемпіонатів також стають стресом для організму. Спорт, хоч і запорука здоров'я, але може так себе проявити.


4. Різка зміна клімату.

Вважається, що переїзд в іншу країну може спровокувати затримку, особливо, якщо їдеш далеко і там зовсім інший клімат. Тому насолоджуйся відпочинком і не парся про затримку.  


5. Брак вітамінів. 

Ця штука може викликати безліч проблем, у тому числі й затримки. Тому більше фруктів, овочів, зелені, всяких круп, горішків і молочних продуктів —  і будеш не тільки красивою, але й здоровою.


приєднуйся до нас:

Усі найменування, логотипи та торгові марки являються власністю Kimberly-Clark Worldwide.Inc. © Copyright 2001. Усі права захищені.
Відвідування нашого сайту та використання наданої в ньому інформації регулюється Правовими положеннями. Будь ласка, ознайомтесь з нашою політикою кофіденційності.