Kotex. She can

Ми прагнемо, щоб у сучасному світі на життєвому шляху дівчаток було якнайменше перешкод! Ми започатковуємо Ініціативу “She Can”, метою якої є підтримка молодих дівчат і жінок, аби вони відчували себе впевненішими у будь-яких ситуаціях.

She can

100 років тому медсестри на фронті винайшли прокладки Kotex, щоб продовжувати працювати незалежно від дня циклу. Їхня сила духу та підприємливість надихнули наш бренд на створення абсолютно нової категорії продуктів. Нині Kotex виступає з довгостроковою ініціативою “She Сan”, щоб і наступні 100 років підтримувати жінок.

Кожного дня у світі 70%  жінок не мають доступу до продуктів жіночої гігієни. У багатьох країнах через брак освіти дівчата, коли в них починаються перші місячні, нічого про це не знають. Навіть у найрозвиненіших країнах стереотипи щодо місячних все ще існують. Соромливість і стереотипи обмежують можливості жінок і дівчат.

Ініціатива Kotex “She Can” бореться зі стереотипами щодо менструації, допомагає отримати дівчатам доступ до освіти і надає їм можливість досягти успіху. Місячні не повинні заважати дівчатам у їхньому прагненні домагатися більшого.